Najčastejšie otázky

Odvápňujte svoj kávovar a odmení sa vám dobrou kávou. Pravidelným čistením predchádzate neskorším opravám a tiež šetríte spotrebu elektrickej energie
Diagnostiku kávovaru realizujeme do 7 pracovných dní. Po ukončení diagnostiky vás kontaktujeme ohľadom problému a cenovou kalkuláciou opravy kávovaru.
Po vašom súhlase s cenou opravy, prípadného naskladnenia náhradného dielu zrealizujeme opravu do 7-14 pracovných dní.
Opravujeme kávovary všetkých známych značiek. DeLonghi, Jura, Nivona, Electrolux, Bosch, Siemens, Philips, Miele, Melitta, Saeco, Krups a iné.
Pri mletí kávy a manipulácii s ňou sa v kávovare pomaly vytvárajú usadeniny ktoré sťažujú prácu mechanickým častiam, najmä mlynčeku. Nahromadené usadeniny zhoršujú chuť kávy.
Áno, ponúkame kávovary na prenájom. Kontaktujte nás.
Neváhajte a napíšete nám na e-mail kavovary@deluxmobile.sk, radi vám poradíme.

Napíšte nám pomocou kontaktného formulára

Prijímanie kávovarov na servis a údržbu je momentálne pozastavené.

Servis kávovarov

Zákaznický servis, oprava a predaj repasovaných kávovarov.
Naše služby sú zamerané ako na súkromných zákazníkov, tak aj na komerčných zákazníkov v kanceláriách a reštauráciách. Vykonávame opravy automatických a pákových kávovarov. Zaoberáme sa taktiež predajom repasovanćh kávovarov, vdychujeme im nový život, čím šetríme životné prostredie.

Pozrite si zopár fotiek z našich servisných služieb odkaz.

Máte inú značku? Zavolajte nám
Radim vám poradíme

Ak sa vám nezdajú funkcie a chod kávovaru, obráťte sa na nás, vykonáme diagnostiku a lokalizáciu závady, vytvoríme Vám návrh najoptimálnejšieho riešenia. Pozáručný servis kávovarov vykonávame u všetkých značiek dostupných na trhu.

Pozáručny servis kávovarov vykonávajú technici s niekoľkoročnou praxou a preto poskytujeme záruku podľa platnej legislatívy. Zvoľte pre Vás najjednoduchší spôsob dopravy do servisu.


Náš tím je pripravený plniť individuálne požiadavky našich zákazníkov.


Diagnostika kávovaru v prípade nerealizovaní opravy je 14,99€ (s DPH)


Pred zanesením kávovaru k nám do servisu, kávovar dôkladne očistite od hrubej špiny, poprípadne zvyškov kávy. Majte však zariadenie na servis patrične zabalené, vo vhodnej krabici alebo tašky aby nedošlo k poškodeniu počas prepravy.