Servis notebookov

Vyberte svoj macbook a zarezervujte si opravu

Zabezpečíme odvoz notebooku k oprave z ktoréhokoľvek miesta v SR. Vykonáme vstupné diagnostiku notebooku, skonzultujeme s Vami cenovú ponuku opravy a v prípade Vášho súhlasu notebook opravíme. Po oprave Vám notebook opäť dovezieme domov porpípadne do firmy.

Oplatí sa ešte servis macbookov?

Spoločne s klesajúcou cenou nových notebookov úmerne klesá aj cena náhradných dielov. Náhradné diely na notebooky nakupujeme z veľkej časti priamo u výrobcov a svetových distribútorov.

Servis notebookov podľa značiek

Zabezpečíme odvoz notebooku k oprave zo ktoréhokoľvek miesta v SR. Vykonáme vstupné diagnostiku notebooku, skonzultujeme s Vami cenovú ponuku opravy a v prípade Vášho súhlasu notebook opravíme. Po oprave Vám notebook opäť dovezieme domov / do firmy

Najčastejšie otázky

Hneď po prijatí zariadenia vykonáme podrobnú diagnostiku, aby sme zistili presný rozsah chyby a poškodenia. Po zistení závad pripravíme cenovú ponuku na prácu a náhradné diely potrebné k oprave. Následne kontaktujeme zákazníka s výsledkom diagnostiky, možnosťami a cenou opravy. Po odsúhlasení rozsahu prác a ceny opravy, sa pustíme do opravy zariadenia. Po ukončení opravy notebook poriadne otestujeme, aby sme sa uistili ze vykonaná oprava je v poriadku. Následne informujeme zákazníka SMS správou, že je zariadenie opravené a pripravené na prevzatie alebo odoslanie kuriérom. Zákazník si pri prevzatí môže všetko skontrolovať, vysvetlíme ako predchádzať poruchám.
Zariadenie je možné kedykoľvek počas pracovnej doby Po-Pia od 9:00 do 21:00 priniesť osobne aj bez vyplnenej objednávky. Objednávku spíšeme pri preberaní zariadenia.
Servisné stredisko sa nachádza v nákupnom centre ZOC MAX Žilina, Prielohy 970/10.
Parkovanie je možné priamo pred vchodom do servisu.
Je potrebné vyplniť objednávku opravy, následne dostane na email potvrdenie, ktoré je dobré vytlačiť a priložiť k zariadeniu. Následne zariadenie zabalíte do do bublinkovej fólie(može byť aj iná výstuha) a silnejšej krabice. Počkáte na kuriéra, ktorý vo zvolený dátum zariadenie u Vás vyzdvihne.